STAČÍ SI JEN VYBRAT...

. . . KDO JSME A CO DĚLÁME . . .

 
Prodejem dětského oblečení a dětského ložního textilu se zabýváme již několik let a to od roku 2010.
 
Najdete u nás kvalitní kojenecké oblečení, širokou nabídku kojeneckých potřeb, dětského ložního textilu, těhotenského oblečení, hraček a mnoho dalšího, co by mohlo být potřeba při vývoji a výchově malého drobečka.
 
Víme jak je dětská pokožka citlivá, a proto nabízíme oblečení a ložní textil převážně ze 100% bavlny. Snažíme se nabídnout ucelené kolekce či sety, aby bylo zboží mezi sebou dobře kombinovatelné. Nesoustředíme se pouze na miminka, ale i na jejich maminky, pro které máme v nabídce kojící a těhotenské prádlo, chrániče prsních bradavek, odsávačky mateřského mléka, těhu oblečení.... Obsah eshopu neustále rozšiřujeme na základě Vašich podnětů, požadavků a přání. Každý měsíc doplňujeme desítky nových produktů!
 
 
Máme za sebou již spolupráci např. s městskými úřady při vítání občánků, letními tábory či jinými dětskými institucemi - neváhejte nás tedy kontaktovat i pokud máte zájem o větší množství kusů.
 

 
Pro registrované zákazníky máme připravený SLEVOVÝ SYSTÉM.
A zákazníkům, kteří nakoupí za více než 2.000,- není účtováno dopravné.
 
 
V našem eshopu najdete zejména:
Vybavení dětské postýlky jako zavinovačky, spací pytle, deky, kapsáře na dětskou postýlku, dětské povlečení, mantinely, prostěradla, osušky, dětské župánky... Dále hračky jako kolotoče, chrastítka, kousátka, nejrůznější plyšové hračky, z baby programu nabízíme množství lahví, hrníčky, dětské nádobí, dudlíky, odsávačky, teploměry, přebalovací podložky, kojící polštáře, termoobaly a další příslušenství (savičky, kartáče na lahve atd.)....
 
Všechny naše výrobky vyhovují normám pro celou EU!
 
Heslem je pro nás spokojený zákazník, proto je pro nás zpětná vazba velmi důležitá, jedině tak se můžeme stále zdokonalovat a vyjít vstříc, co největšímu množství zákazníků.
Děkujeme za Vaši důvěru a doufáme, že budete s našimi službami spokojeni.
 
 

Některé naše značky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kojenecké oblečení,vybavení dětské postýlky,kojenecké potřeby a hračky Mimifashion Sunlight webdesign - pronájem eshopů