STAČÍ SI JEN VYBRAT...

. . . KDO JSME A CO DĚLÁME . . .

 
Prodejem vybavení do postýlky, kojeneckých potřeb, dětského oblečení... se zabýváme již od roku 2010.
 
Najdete u nás především krásné a kvalitní ložní prádlo do dětských postýlek, širokou nabídku kojeneckých potřeb, další vybavení do pokojíčku, těhotenské oblečení, hračky a mnoho dalšího, co by mohlo být potřeba při vývoji a výchově malého drobečka.
 
Víme jak je dětská pokožka citlivá, a proto nabízíme veškerý ložní textil převážně ze 100% bavlny. Snažíme se nabídnout ucelené kolekce a sety, aby bylo zboží mezi sebou hezky kombinovatelné. Nesoustředíme se pouze na miminka, ale i na jejich maminky, pro které máme v nabídce kojící a těhotenské prádlo, chrániče prsních bradavek, odsávačky mateřského mléka, těhu oblečení.... Naši nabídku neustále rozšiřujeme na základě Vašich podnětů, požadavků a přání. Každý měsíc doplňujeme desítky nových produktů!
 
 
Máme za sebou již spolupráci např. s městskými úřady při vítání občánků, letními tábory či jinými dětskými institucemi - neváhejte nás tedy kontaktovat i pokud máte zájem o větší množství kusů.
 

 
Pro registrované zákazníky máme připravený SLEVOVÝ SYSTÉM.
A zákazníkům, kteří nakoupí za více než 2.000,- není účtováno dopravné.
 
 
V našem eshopu najdete zejména:
Vybavení dětské postýlky jako zavinovačky, mantinely do postýlky, dětské povlečení, spací pytle, deky, kapsáře na dětskou postýlku, prostěradla, osušky, dětské župánky... Nejrůznější hračky, kolotoče, chrastítka, kousátka, plyšové hračky, z baby programu nabízíme množství lahví, hrníčky, dětské nádobí, dudlíky, odsávačky, teploměry, přebalovací podložky, kojící polštáře, termoobaly a další příslušenství (savičky, kartáče na lahve atd.)....
 
Všechny naše výrobky samozřejmě vyhovují normám pro celou EU!
 
Heslem je pro nás spokojený zákazník, proto je pro nás zpětná vazba velmi důležitá, jedině tak se můžeme stále zdokonalovat.
Děkujeme za Vaši důvěru a věříme, že budete s našimi službami spokojeni.
 
 

Některé naše značky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

mimifashion.cz - soupravy do postýlky | Sunlight webdesign - pronájem eshopů